Drewniana podłoga w furgonetce? Ty też możesz zbudować swój własny camper na wycieczki!

Samochody kempingowe potocznie znane, jako campery - zapewniają komfortowy i niedrogi nocleg dla rodzin lub par, które decydują się pojechać na wakacje w nieco bardziej interesujący sposób. Istnieje wiele różnych rodzajów camperów dostępnych obecnie na rynku. Można dzisiaj dysponując odpowiednim budżetem luksusowe niestandardowe campery, które zawierają wszystko, łącznie ze zmywakiem. Jeśli ma się mniejszą ilość gotówki można postawić na bardziej podstawowe modele, które zawierają pokój do spania i niewiele więcej. I oczywiście, można też być jednym z obozowiczów, którzy mieszczą się między tymi dwiema kategoriami – i zbudować własny camper od podstaw! Więc bez względu na to jakie są Twoje potrzeby z pewnością będzie to coś, nad czym warto się zastanowić.

Camper idealny dla Ciebie

Jeśli nie możesz znaleźć dokładnie tegi, czego chcesz, możesz mieć swój camper - zmodyfikowany przez samego siebie, aby zawierał w sobie wszystko, co jest dla Ciebie ważne. Na przykład, może chcesz zrobić panel słoneczny aby samochód kempingowy miał alternatywę względem zasilania urządzeń? Super - bo jest to możliwe! Jeśli masz panel słoneczny można użyć siły słońca do gotowania i chłodzenia, a tym samym zaoszczędzić samochodowy akumulator.

Może najbardziej zależy Ci na designie i wygodzie? W takim razie drewniany parkiet w camperze to coś dla Ciebie. Poniżej znajdziesz instrukcję jak w kilku krokach zapewnić sobie taką przyjemność.

1. Znajdź odpowiedni samochód dostawczy.
2. Wysprzątaj i wyszlifuj wnętrze pojazdu.
3. Czas na malowanie i izolacje – dla uzyskania maksymalnej izolacji.
4. Pora na ewentualną instalację przewodów, w zależności od potrzeb.
5. Wyłóż podłogę drewnianym parkietem – sprawdza się najlepiej, można dostać go na wymiar.
6. Zadbaj o odpowiednią izolację.
7. Czas na urządzanie!

Po osiągnięciu pełnego zadowolenia – uwierz mi, spędzisz w tym wnętrzu naprawdę wiele przyjemnych dni. Teraz już można delektować się podróżowaniem po dowolnym kraju czy kontynencie i nie martwić się o nocleg. Możesz nawet uznać, że życie w zwykłym domu już nie jest dla ciebie. Co więcej, samochody kempingowe są idealne również dla całych rodzin podczas wyjazdów na dłuższe bądź krótsze wakacje.

Dodatkowe bonusy

Posiadanie funkcjonalnego i pięknego campera oznacza, że można wybrać się do dowolnego miejsca, już nie martwiąc się o to, że trzeba zarezerwować noclegi. Często obszary turystyczne nie mają nawet w pobliżu odpowiedniego zakwaterowania, zatem są pełne samochodów kempingowych i namiotów. Można nawet wziąć swojego psiego przyjaciela za sobą i nie trzeba się martwić o to, że dany hotel nie jest za zwierzętami domowymi. No i to pozwoli Ci zaoszczędzić naprawdę dużo gotówki.

Zatem jeśli bardziej marzy Ci się drewniany parkiet w camperze aniżeli elewacje drewniane na domku – czas wziąć się za spełnianie swoich pragnień! Teraz już wiesz, że jest to tak naprawdę dzisiaj bardziej niż osiągalne. Po co zatem dłużej czekać? Szykuj swojego camperka i ruszaj w drogę pełną przygód i nieopisanych radości!


Przydatne również będą tłumaczenia rosyjskie

Komentarze:

2017.03.23 - DEXTER:
Kumpel kiedyś robił sobie kampera ze starego Trafica. Nawet podłogę na pakę kupił na kredyt :) Wziął chwilówkę na stronie www.pozyczka-expres.pl/szybkie-chwilowki-w-lodzi/. Ale teraz muszę przyznać wakacje ma czadowe.