Samochód z wypożyczalni to luksus już nie tylko dla bogatych

W dobie postępujących technologii, samochód już dawno przestał być luksusem, a stał się po prostu koniecznością. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu, samochód w Polsce to był prawdziwy luksus, a wypożyczalnie samochodów praktycznie nie istniały. Nawet jeśli jakoweś trwały, to ich klienci zazwyczaj musieli posiadać gruby portfel, czy konkretne znajomości. Dziś ten problem nie istnieje, a sama demokracja zweryfikowała ówczesne zwyczaje.

Oferty wypożyczalni w Polsce

Jest ich naprawdę dużo, a ich istnienie determinuje dość duży popyt na tego typu usługi. Same wypożyczalnie dwoją się i troją, aby być jeszcze bardziej dostępne i atrakcyjne dla każdego klienta, nie tylko bogatego, więc i ich oferta staje się także interesująca dla tzw. „mas”. A z kolei te „masy”, także są spragnione luksusu, który nie był dla nich do tej pory dostępny. Odwiedzają więc wypożyczalnie samochodów i niejednokrotnie dziwią się korzyściom, jakie są dostępne na wyciągnięcie ich rąk. Poznając oferty, korzystają więc łatwo i często z dóbr, dostępnych kiedyś tylko dla najbogatszych, lub prominentnych ludzi. Obecnie miejskie auto można wynająć już za 89 zł za dzień.

Można w tym czasie pojechać wszędzie tam, gdzie komunikacją miejską pojechać by się nie dało, oraz przywieźć sobie to, czego wcześniej wspomnianą komunikacją przewieźć by się także nie dało. Dlatego, jeśli ktoś np. preferuje większe zakupy żywności w dużych supermarketach, a nie chce uginać się pod ich ciężarem i wielkością, którą zwyczajnie nie dałoby się donieść do autobusu, może wynająć sobie takie autko, pozałatwiać wszystkie ważne, wymagające podjechania autem sprawy, a następnie oddać je w takim stanie, w jakim wziął. Gdyby w takiej samej sytuacji chcieć wynająć taksówkę, cena na pewno przewyższyłaby opłacalność całego przedsięwzięcia, a klient wolałby rozłożyć owe przedsięwzięcie na kilka dni, oraz przyjąć ofertę komunikacji.

Luksus dla mas

Bitcoin, Ethereum, DASH, Monero, LitecoinLuksusem dla mas można dziś nazwać wszelkiego typu wypożyczalnie samochodów w Polsce. Można wspomnieć tutaj o wypożyczalni z Warszawy Car 4 Vip, która to taki luksus stara się dostarczyć „pod strzechy”. Przykładem może być możliwość wynajęcia np. Corvetty C7, której cena wynajmu podlega negocjacji i indywidualnej ocenie. Zapewne każdy kierowca chciałby pojeździć takim autem, ale nie każdego stać na jego zakup. I od tego (m.in.) są wypożyczalnie samochodów. Nie tylko pomagają w transporcie zarówno firm, jak i osób prywatnych, ale niejednokrotnie spełniają marzenia, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu, były nie do spełnienia dla przeciętnego Kowalskiego.

W tamtych czasach kupowało się auto np. na talony (tylko dla uprzywilejowanych), lub na giełdzie za grubą gotówkę. Dziś nie ma takiej potrzeby, wystarczy udać się do wypożyczalni samochodów, obejrzeć ich ofertę, wybrać auto i wynająć go np. na weekend, aby pojechać z rodziną, lub znajomymi tam, gdzie wyjazd komunikacją „ogólnodostępną”, zupełnie nie miałby sensu, a mógłby nas jedynie przyprawić o ból głowy i potworne zmęczenie.

Zobacz jak działa przykładowa wypożyczalnia samochodów Car4Vip Sp. z o.o.

Adres: Plac Powstańców Warszawy 2
00-030 Warszawa
Kontakt: +48 501 430 166
+48 798 933 750
E-mail: contact@car4vip.com.pl
www: http://wypozyczalniasamochodowwwarszawie.pl
NIP: 5252583676
REGON: 147185505

Komentarze:

2016.09.13 - EdwardKiepsa:
Samochód chłodnia to podstawa wielu branż gastronomicznych. Mając taki samochód moża świadczyć usługi jako podwykonawca np.w firmach kateringowych. Widziałem ostatnio na weselu firmę www.gospodacatering.pl jak miała swój profesjonalny transport chłodnie, samochody do przewozu stołów itp. No fajnie to wyglądało. Ale chłodnia to podstawa na początku działalności. 

Komentarze:

2017.03.03 - Ryszard:
Ja bym nigdy nie jeździł samochodej z wypożyczalni. Drogo i samochody są przeważnie w kiepskim stanie. Wziąłem właśnie kredyt na tanie i ekonomiczne auto (po przez http://finansowaparabola.pl/pozyczka-bez-zaswiadczen-o-dochodach.html. Wolę mieć swoje i sobie z nim zrobić niż korzystać z wypożyczalni.