Najlepsze programy motoryzacyjne na ipla.tv

Istnieją tysiące miejsc w internecie, które również zapewniają bezpłatne, kompleksowe informacje motoryzacyjne. Każde z nich zawiera różne rodzaje informacji. Obecnie potencjalni nabywcy samochodów mogą też z łatwością sprawdzić opinie dostępne na łamach tych czasopism internetowych przed podjęciem decyzji o zakupie samochodu. Są jeszcze fora motoryzacyjne, które stały się nośnikiem komunikacji między miłośnikami samochodów. Tam ludzie mogą pisać artykuły, udzielać się w ramach otwartych dyskusji i wchodzić w interakcje z innymi użytkownikami. Wielu mechaników samochodowych jest również zachęcanych do korzystania z forów internetowych, tak aby mogli współdzielić się wiedzę techniczną, jak i korzystać z doświadczeń innych.

Jednak żadne z tych wszystkich mediów nie są tak wydajnym i przystępnym źródłem informacji jak programy motoryzacyjne w ramach telewizji internetowej ipla.tv. Poniżej krótki przegląd tych programów, dzięki któremu każdy zrozumie, że wykupienie pakietu w ipla.tv dla fana motoryzacji jest niczym złoty bilet do fabryki czekolady Charliego dla wielbiciela słodyczy!

Auto-reaktywacja

To program, w którym Richard Rawlings i Aaron Kaufman, którzy dzielą się swoimi przeżyciami związanymi z wynalezionymi filmikami w temacie motoryzacji. Filmy te powstały na całym świecie, są zawsze prawdziwe i nierzadko niesamowicie śmieszne. W każdym z nich będą omawiane owe filmiki w warunkach studyjnych, a komentarzy na ich temat na żywo udziela ekipa techników oraz – sami bohaterowie nagrań. Przykład: kobieta-kaskader, która przeżyła choć spadła na twarz z motocykla. Te i więcej smaczków w ipla.tv w ramach programu Auto-reaktywacja,

Autościema

To gratka dla poszukiwaczy obalania mitów i poszukiwania motoryzacyjnych sensacji. Autościema to program prowadzony przez polskich dziennikarzy dzięki którym między innymi dowiemy się wszystkiego na temat pułapek czyhających na nabywców używanych samochodów, nieuczciwych metod znanych do tej pory tylko dla handlarzy. Jednym z prowadzących jest Jacek Balkan - autor bestsellerowej książki „Zakup bezwypadkowy”. Ukryte kamery za pomocą których jest filmowana duża część programu dodają całości smaczku i wiarygodności.

Emil pogromca mandatów

Motoryzacja z innej, ale nie mniej ważnej dla kierowców perspektywy. Emil pogromca mandatów odkrywa bezprawie rządzące na polskich drogach. Jest ulubieńcem kierowców, którzy niesłusznie zostają ukarani mandatem – broniąc ich i patrząc na ręce prokuratorom i sędziom. Dzięki niemu poznajemy wszelkie absurdy i nadużycia drogowe. Przypadki  łamania prawa przez urzędników nie mają prawa bytu w obecności Emila dzierżącego w ręce kodeks drogowy. Jeśli chcesz to zobaczyć – dołącz do ipla.tv. Tego nie znajdziesz nigdzie indziej!

Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach

Jeszcze jednym programem z wielu motoryzacyjnych dostępnych na ipla.tv jest Jazda polska, czyli jak przetrwać na polskich drogach, gdzie właściwie już sam tytuł jasno i wyraźnie wskazuje nam z czym mamy do czynienia. Kolejny wart obejrzenia!

Sprawdź wszystkie filmy motoryzacyjne jakie oferuje Ci Telewizja internetowa - ipla.tv

Komentarze:

2017.03.22 - Robert:
Też często oglądam iplę ale przez fakt iż mam 4-kę dzieciaków czasu nie mam za dużo. Robię z nimi zadania bo mama jest na nocnej zmianie. Dzięki stornie na której pobrałem ostatnio test wiedzy o lekturze pamiętnik felka parerasa mam znacznie łatwiej sprawdzać dzieci.