Jak uzdatnianie wody przyda się w Twojej myjni samochodowej + 4 inne przydatne wskazówki.

Otwarcie myjni samochodowej staje się naprawdę popularnym przedsięwzięciem w dzisiejszym świecie biznesu. Nie brakuje samochodów do czyszczenia, a właściciele samochodów zawsze szukają najlepszych myjni samochodowych. Chcą mieć czysty samochód,przy minimalnym wysiłku i jak najszybciej. Nierzadko dzisiaj zwracają także uwagę na fakt, by myjnia samochodowa z której korzystają była przyjazna środowisku. To dlatego jeśli myślisz o wejściu w ten biznes musisz pomyśleć o tym, jak pomóc ludziom szybko i wydajnie sprzątać, polerować i chronić samochody, a także postarać się o uzdatnienie  wody by cały proces był bardziej skuteczny i ekologiczny. Jeśli chcesz zaoferować czyszczenie samochodów i kilka dodatkowych usług szczegółowych musisz też zadbać o wysoce wyszkolony personel i odpowiednie narzędzia do pracy.

Oto 4 rzeczy, o których powinieneś wiedzieć lub rozważyć przy rozpoczęciu tego biznesu!

1.Musisz mieć wystarczająco dużo ludzi, aby wykonali tę pracę!

 Prowadzenie myjni może wymagać 5-9 osób lub więcej, ale czasem tylko 1-2 osób. Zależy to od wielu czynników. Pierwszym priorytetem jest upewnienie się, że masz wystarczająco dużo osób do zrobienia wspaniałej pracy. Czas jest cenny, a żaden z Twoich cennych klientów na pewno nie będzie chciał czekać – musisz sobie poradzić z czyszczeniem jego samochodu w bardzo krótkim czasie. Jeśli zadbasz o uzdatnianie wody – wszystko pójdzie jeszcze łatwiej, a samochód będzie lśniący i gotowy w kilka chwil.

 2.Wielu właścicieli samochodów wolą gdy samochody są czyszczone przez ludzi „ręcznie”, a nie przez automatyczną myjnię samochodową, więc…

 Ta wartość dodana którą dajesz swoim klientom jest wyższa niż ta zapewniana przez firmy myjące maszyny. Jednak pamiętaj, że twoi pracownicy muszą wykonać naprawdę dobrą robotę - a będziesz mieć nieograniczoną liczbę klientów.

3.Miejsce na myjnię powinny być bardzo ostrożnie dobrane.

 Idealnie jest, gdy myjnia znajduje się w pobliżu gęsto zaludnionych części miasta, w których tradycyjnie ludzie mają ładne samochody i zarabiają przyzwoicie. Ci ludzie mają tendencję do zatrudniania osób, które pomogą im w wypełnieniu zadań, dzięki czemu mogą mieć więcej czasu w swoim wolnym czasie, aby robić inne rzeczy. Mają także tendencję do posiadania ładnych samochodów, a przecież nikt nie chce jeździć w ładnym, a zarazem brudnym samochodzie.

 4.Branding jest bardzo ważny.

 Musisz zadbać o branding tak, aby ludzie widząc Twoje logo i krótki opis twoich usług po drugiej stronie ulicy wiedzieli, że właśnie tam chcą jechać. Jeśli jest to grafika samochodowa lub tablica reklamowa, upewnij się, że patrząc na nią można natychmiast zorientować się, co to jest. Wykorzystaj typowe call to action. Powiedz im, że korzystasz z uzdatniania wody, dlatego działasz z troską o środowisko, równocześnie zapewniając iż ich samochody będą wypolerowane jeszcze ładniej.

Oczywiście, że znalezienie wspaniałych ludzi, prowadzenie i dbanie o swoją firmę nie jest łatwe. Jest to czynnik numer jeden, który określi Twój sukces w tym biznesie. Musisz dbać o swój zespół, o uzdatnianie wody i  zapewnić w swojej okolicy czyszczenie samochodu, o którym gdzie indziej można tylko pomarzyć!

Więcej o uzdatnianiu wody na stronie http://www.klarsan.pl