W Gdańsku nadal kupisz mieszkanie w ramach programu MdM

W ofercie INPRO, jednego z czołowych deweloperów w Trójmieście, nadal znajdują się mieszkania dostępne w ramach programu Mieszkanie dla Młodych (MdM). Przykłądem jest rodzinne Osiedle OPTIMA - zlokalizowane w Gdańsku Jasieniu. Deweloper przygotował specjalną ofertę dla wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem mieszkania w ramach inwestycji, ale nie zdążyli skorzystać z limitu MdM w 2017 roku.

Osiedle realizowane jest przy ul. Stężyckiej w Gdańsku Jasieniu w sąsiedztwie wjazdu na trójmiejską obwodnicę, która umożliwi przyszłym mieszkańcom dojazd do centrum w zaledwie 15 minut. Zakończono już realizację pierwszego etapu inwestycji.  

Atutami nowego osiedla w Gdańsku są także bliska odległość od centrum handlowego Fashion House, liczne ścieżki rowerowe i spacerowe, jezioro i tereny rekreacyjne sprzyjające odpoczynkowi na świeżym powietrzu.

Wszystkie mieszkania w ramach osiedla OPTIMA kwalifikują się do rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. W związku z tym INPRO przygotowało specjalną ofertę dla wszystkich klientów, którzy nie zdążyli skorzystać z dopłat MdM w bieżącym roku. Warunkiem udziału w programie jest podpisanie umowy deweloperskiej i wpłata 20% ceny mieszkania, a pozostałe 80% będzie można wpłacić na przełomie stycznia i lutego 2018 roku, ubiegając się o kredyt z dopłatą MdM za pośrednictwem doradcy INPRO.

Do programu MdM kwalifikują się małżeństwa, osoby samotnie wychowujące dzieci i single w wieku do 35 lat (w przypadku małżeństw limit wieku wymagany jest przy jednym współmałżonku oraz zostaje on zniesiony dla małżeństw z trójką dzieci i więcej). Program Mieszkanie dla Młodych jest skierowany wyłącznie do osób, które chcą zakupić pierwszy raz w życiu nieruchomość mieszkalną.

OPTIMA to inwestycja skierowana dla rodzin. Na terenie osiedla powstaną dwa wielofunkcyjne boiska oraz duży plac zabaw przeznaczony dla najmłodszych mieszkańców. Inwestycja będzie się składać z cztero- i pięciokondygnacyjnych budynków. Mieszkania zlokalizowane na parterze będą posiadały ogródki, a lokale na pozostałych piętrach nowoczesne, oszklone balkony. Wokół inwestycji powstaną liczne tereny zielone, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz staw. Osiedle będzie częściowo ogrodzone, zaplanowano także budowę hali garażowej, komórek lokatorskich i wind.

Wszystkie potrzebne informacj znajdziesz na stronie www.inpro.com.pl/kredyty/mieszkania-dla-mlodych


KOMENTARZE

2017-11-12 - Alina

Na własne mieszkanie trzeba mieć sporo wkładu własnego aby nie popaść w spiralę zadłużenia. Polecam wam stronę http://online-banki.pl/konto-oszczednosciowe/ gdzie macie najlepsze konta. Oszczędzicie sporo czasu ponieważ tutaj wszystko zostało zebrane i opisane.