Przegląd firm przeprowadzkowych z Krakowa

Przygotowując się do przeprowadzki, warto wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników, które sprawią, że nasz dobytek cały i nie uszkodzony dotrze do miejsca przeznaczenia. Większość ludzi może w takich sytuacjach piętrzyć mnóstwo problemów, jednak nie jest to dobre. Najważniejszym czynnikiem sprawiającym, że taka przeprowadzka będzie jedynie przyjemnym epizodem, jest wybranie odpowiedniej firmy, która nas przewiezie. Raczej nie bierzmy się za to sami. Przewożenie dobytku samochodem osobowym własnym, lub sąsiada może generować znaczne koszty, ponieważ taki samochód będzie musiał „obracać” kilka razy, a i tak przy przewożeniu mebli będziemy zmuszeni skorzystać z pomocy kogoś, kto zmieści w swoim aucie wielkogabarytowe przedmioty – jakimi są przecież wersalki, łóżka, czy pokojowe segmenty.

Jeśli firma, to jaka?

Jedną z najlepszych firm zajmujących się transportem specjalnym, jakim jest przewożenie często całego dobytku ludzi, jest firma z Krakowa. (tu jej adres internetowy: przeprowadzki-krakow.net oraz telefon i e-mail: Tel kom.: +48 518 496 986 E-mail: biuro@przeprowadzki-krakow.net.) Jest to profesjonalna firma mogąca przewozić różnego rodzaju przedmioty nie tylko z ulicy na ulicę, ale także do innych miast, czy nawet państw.  Ceny usług są ustalane indywidualnie i są jednocześnie uzależnione od rodzaju zamówionej usługi. Można wynająć nawet kilka samochodów, oraz adekwatną liczbę ludzi, którzy pomogą nam w przeprowadzce. Kolejną firmą która może nam pomóc przy pakowaniu i przewożeniu jest np.www.tragarzkrakow.pltel: 600813855. Firma ta zajmuje się nie tylko transportem, czy przeprowadzkami. Posiada także odpowiednie magazyny, gdzie można przechować różnego rodzaju przedmioty zarówno te wielkie, jak i mniejsze. „Tragarz” posiada u siebie tzw. przechowalnię. Można z niej skorzystać za odpowiednią opłatą. Oczywiście cena usług jest uzależniona od rodzaju i czasu pracy, oraz ilości samochodów użytych do transportu i ludzi. Nie są to jednak kwoty bardzo duże, a wręcz przeciwnie. Warto skorzystać z usług profesjonalistów szczególnie w taki sytuacjach, jak przeprowadzki.

Koszty transportu, czy można je zminimalizować?

Wszystko zależy od tego, jak dużo mamy rzeczy do przewiezienia. Np. firma http://www.krakmax.pl proponuje ceny na poziomie 75 zł za godzinę pracy kierowcy z samochodem. Gdyby ktoś chciał np. transportować pianino, zapłaci w tej firmie 340 zł za całą akcję. Większość firm dokonuje wyceny takiej usługi zanim podejmie się wykonać zlecenie. Poza tym takie firmy mogą mieć dostępne u siebie pudła kartonowe potrzebne do pakowania. Także usługa pomocy w pakowaniu jest jak najbardziej realna w profesjonalnych firmach zajmujących się przeprowadzkami. Taką wycenę można również uzyskać poprzez telefon, czy nawet na specjalnym formularzu zazwyczaj dostępnym poprzez internet na stronie danej firmy przewozowej. Warto korzystać z usług tych profesjonalistów, którzy mają odpowiednie przygotowanie oraz doświadczenie w branży.