Oktoberfest – pomysł na imprezę firmową

Z pewnością każdy słyszał już o największym parku rozrywki w Polsce, jakim niewątpliwie jest Energylandia. Nie każdy jednak wie, że w cenie zakupionego biletu, przybyli Goście mogą korzystać również z obfitości imprez tematycznych, które już od początku sezonu zostały zaplanowane na cały rok. Wszystkie zaplanowane imprezy można sprawdzić na stronie internetowej parku, w kalendarzu imprez.

Impreza 18+

Popularną imprezą wśród pełnoletnich Gości Energylandii jest Oktoberfest. W tym roku impreza została zaplanowana na 16. I 17. września.Wydarzeniem powinny szczególnie zainteresować się działy personalne planujące imprezy integracyjneczy też wycieczki firmowe. Jest to bowiem doskonała okazja, aby przyjeżdżając do Energylandii skorzystać z dodatkowych atrakcji. Prawdopodobnie pojawi się wiele osób, które stwierdzą, że przyjazd na Oktoberfest do Parku Rozrywki spowoduje znaczne zwiększenie kosztów imprezy. Nic bardziej mylnego. Oktoberfest jest imprezą towarzyszącą. Kupując bilet do wesołego miasteczka można korzystać do woli nie tylko zlicznych urządzeń znajdujących się na terenie parku, ale również czynnie brać udział w zaplanowanej imprezie. Takie rozwiązanie bije na głowę wszystkie imprezy integracyjne pomysły. Nie tylko sprawia, że pracownicy spędzą imprezy firmowe w wyjątkowym miejscu, ale również zostaną im zapewnione dodatkowe atrakcje.

Piwo i nie tylko

Po ubiegłorocznym, udanym wydarzeniu, jakim jest Oktoberfest, i w tym sezoniefani piwa znajdą w Energylandii wiele powodów do spędzenia czasu w doborowym towarzystwie.Poza różnymi gatunkami piwa, Goście parku będą mogli zakosztować pysznego jedzenia przygotowanego między innymi na grillu orazrozkoszować się niezwykłąatmosferą stworzoną dzięki ciężkiej pracy wielu ludzi, tematycznej scenografii, a także muzyką na żywo oddającą klimat Bawarii.

Z powodu, iż imprezy dla pracowników, w trakcie trwania Oktoberfest w Energylandii,są bardzo popularne, warto już teraz skontaktować się z biurem obsługi parku i zarezerwować termin wycieczki dla większej grupy zorganizowanej. Cena biletu pozostanies bez zmian. Jednak wraz ze wzrostem liczebności uczestników wycieczki, zostały przewidziane bardziej atrakcyjne przedziały cenowe.

Róg obfitości

Gdzie przedsiębiorcy mają organizować imprezy pracownicze jak nie w Energylandii?! To najlepsze miejsce na tego typu imprezy. Dużym plusem jest zlokalizowanie wszystkich niezbędnych elementów składających się na fantastyczną imprezę firmową w jednym miejscu.Multum atrakcji, różnorodność urządzeń, widowisk, pokazów, doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz imprezy towarzyszące, sprawiają, że nie sposób nie skorzystać z tak ciekawej i tak rozbudowanej oferty, jaką jest w stanie zagwarantować nam Energylandia.