Jak transportujemy części samochodowe? 

Opakowania kartonowe

Szybka i bezpieczna dostawa naszych części samochodowych do klienta to dla nas najwyższy priorytet. Łożyska, piasty oraz inne części samochodowe wymagają często specjalnego traktowania podczas transportu gdyż zawierają delikatne elementy które mogłyby zostać uszkodzone pod wpływem uderzenia (np. wtyczka ABS z piasty koła) lub transportu w nieodpowiedniej temperaturze (np. smary do łożysk wysokoobrotowych). Nasze produkty dostarczamy również za granice dlatego paczki są często przekładane z jednego rodzaju transportu na inny.

Opakowania z tworzyw sztucznych 

Stwarza to kolejne niebezpieczeństwo uszkodzenia elementów przewożonych części. Nasza firma korzysta ze specjalnie zaprojektowanych opakowań kartonowych (w przypadku lżejszych i bardziej zwartych części) firmy ZPUH AM które podczas transportu bezpiecznie przechowują zawarte w nich części samochodowe. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty dotrą do klienta w stanie idealnym.

Zdarza się także, że istnieje potrzeba transportu ciężkich części takich jak skrzynie biegów czy przekładnie kierownicze. Do tego typu modułów wykorzystujemy specjalne opakowania z tworzywa sztucznego (firmy UTZ), które dają gwarancję szczelności oraz wytrzymałości nawet pod bardzo ciężkim obciążeniem. Dzięki takim produktom możemy dostarczyć każdą część w stanie nieuszkodzonym w każde miejsce na świecie. 

Jeżeli zamawiasz specjalistyczną część i chcesz aby była transportowana w nietypowym opakowaniu zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Dobierzemy odpowiedni sposób opakowania tak, aby część dotarła na miejsce nieuszkodzona. 

 

Komentarze:

2016.05.11 - Metalic:
My korzystamy z wypożyczalni samochodów transportowych i w zasadzie nie mamy problemów z opakowaniami. Wszystko jest na głowie pośrednika. Pewnie, że jest drożej - ale kto bogatemu zabroni? :)