Najlepsze wypożyczalnie samochodowych w Polsce

Coraz częściej w Polsce spotykamy się ze zjawiskiem iż osoby przyjezdne zamiast przyjechać własnym autem, lub zamiast liczyć na taksówki wolą wypożyczyć auto na czas pobytu. Daje to komfort i pozwala na dobranie pojazdu według własnych preferencji. Pomimo iż w naszym kraju jest to trend rozwijający się, to chętnych na tą opcję wciąż przybywa i coraz częściej korzystają z tej możliwości nie tylko zagraniczni goście, ale także nasi krajanie, którzy przyjeżdżają do kraju na wakacje, urlopy itp. Celem tego zestawienia jest przybliżenie i wyłonienie najlepszych firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW w Gdańsku EXEL

Firma działa na terenie trójmiasta swoja siedzibę mieści w Gdańsku, lecz z łatwością można ich odszukać przez stronę internetową.
www.exel.gda.pl
Firma Exel dała możliwość wynajmu auta w Gdańsku poprzez stronę internetową, bądź telefonicznie, co ułatwia każdemu w korzystaniu z ich usług. Na stronie internetowej oczywiście odnajdziemy jakimi samochodami dysponują i możemy dobrać rodzaj auta do własnych potrzeb.
Firma posiada auta różnych marek m. in. Opel, Ford, Nissan, ale i marek postrzeganych jako bardziej luksusowe typu Mercedes, BMW, czy Volvo.
Auta są oczywiście dobrze wyposażone co sprawia iż każdy odnajdzie w nich komfort i wygodę. Stawki cenowe zaczynają się od 100złotych za dobę.
Istnieje także możliwość dokupienia takich opcji jak GPS, czy fotelik dla dziecka, co oznacza iż nastawieni są pod każdym kątem do potrzeb klienta. Jeżeli przylatujesz do Gdańska samolotem, po rezerwacji auto będzie na Ciebie czekało tuż pod portem lotniczym, nie musisz się obawiać o to, że auto trzeba skądś odebrać. Firma funkcjonuje na rynku już ponad 10 lat i cieszy się dobrą renomą wśród wielu zadowolonych klientów.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW Rent'n'GO

Warszawska firma jest jedną z firm które zajmują się wypożyczaniem także aut luksusowych. Można ich odszukać przez stronę internetową http://rentandgo. pl/
Strona jest przejrzysta i z pewnością ułatwi nam wybór auta. Znajdziemy oczywiście na niej całą flotę którą firma dysponuje. Posiadają auta różnych segmentów zaczynając od marek typu Fiat, Renault, Volkswagen, po auta luksusowe tj. BMW, Porsche. Auta oczywiście są dobrze wyposażone i dopasowane do wysokich wymagań klientów. Ceny wynajmu zaczynają się od 90złotych za dobę. Tak jak w przypadku poprzedniej firmy istnieje możliwość dokupienia opcji dodatkowych. Firma oczywiście dostarcza samochód pod wybrane miejsce na terenie Warszawy. Rent'n'GO cieszy się dobrą opinią na rynku i ma wielu zadowolonych klientów.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW J. A.M. Rent a Car

Krakowska firma działająca od lat w branży zajmującej się wynajmem aut oraz przewozem osób. Ich oddział znajduje się przy lotnisku w Balicach.
Można ich znaleźć pod adresem strony internetowej.
http://www. jamrent. pl/
Świadczą kompleksowe usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego i długoterminowego dla klientów indywidualnych oraz biznesowych z kraju i z zagranicy oraz przewóz osób z lotniska i na lotnisko. W ofercie przewozu znajdują się lotniska: Wrocław Kopernika, Kraków Balice, Katowice Pyrzowice oraz Warszawa Chopina. W swojej ofercie wypożyczalnia posiada pojazdy klasy mini, kompakt, premium, luksusowe, Suv, busy oraz modele dostawcze. W swojej flocie mają auta marek Toyota, Volkswagen, Skoda, ale także szereg aut luksusowych typu BMW, Mercedes, Audi w najdroższych opcjach dostępnych na rynku. Auta bogato wyposażone i dostosowane do potrzeb klientów. Ceny wynajmu zaczynają się od 90 zł za dobę. Tak jak w przypadku poprzednich firm, dostosowują się do klienta tak aby zapewnić mu maksymalny komfort. Firma J. A.M. Rent a Car ciągle się rozwija i poszerza swój obszar działania, zakładając kolejne placówki.

WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW Rent a Car Jadeit

Wypożyczalnia Samochodów Rent a Car Jadeit z siedzibą w Katowicach oferuje Państwu krótko i długoterminowy wynajem samochodów również z kierowcą, a także wynajem samochodów dostawczych i 9-osobowych. Szeroka flota aut spełnia wszystkie oczekiwania. Zapewniają całodobową opiekę serwisową - w razie awarii lub kolizji podstawiają do dyspozycji samochód zastępczy, wszelkie formalności załatwiane są przez pracowników co pozwala klientowi na pozbycie się wszelkich problemów z dokumentami itp.
Dodatkowo istnieje u nich możliwość wykupu samochodów po zakończeniu umów wynajmu długoterminowego. Ceny wynajmu zaczynają się od 50zł za dobę w zależności od segmentu auta. Firma Rent a Car Jadeit jest postrzegana za jedną z najtańszych, ale spełniających wszelkie wymagania klienta.

Komentarze:

2017.02.15 - Karimax:
Też prowadzę wypożyczalnie ale maszyn rolniczych. Zamówiłem ostatnio haft komputerowy na koszulki dla moich pracowników. Od razu widać, że firma lepiej prosperuje :) Pracownicy są lepiej zmotywowani. Polecam wam zrobić to samo. Część koszulek rozdajemy klientom.