Nowy czy oldtimer - który prezentuję się lepiej?

Jedni z nas myślą o wyjechaniu samochodem prosto z salonu. Kupić nowe wymarzone auto a następnie wozić się ulicami miasta niczym James Bond w swoim luksusowym Astonie. Inni natomiast wolą stylowe klasyki, by móc je odrestaurować, poświęcić im nieco więcej czasu a tym samym dać się autu urzec. Zarówno stare auta jak i nowe mają klasę oraz charakter, choć w zupełnie od siebie różnych stylach.

Próżno jest rozwiązywać spór o to, które są lepsze. Można przecież zauroczyć się i w jednych i drugich. A najlepiej w garażu mieć świeżego Rollsa i stare Porshe. Każdy przecież chciałby mieć wybór. Moglibyśmy wówczas dbać o swój wizerunek w każdej sytuacji.

Niestety aby będąc za kółkiem stale prezentować się godnie, należy dbać o swoje pojazdy. Nie wystarczy tylko jednorazowo wydać pieniądze. Do tego wszystkiego dochodzą jeszcze regularne przeglądy i okresowe naprawy. Nie to wpływa jednak na wygląd. Co jakiś czas, powinniśmy bowiem dokładnie wyczyścić nasze auto. Pozwoli to zakonserwować lakier a i błyszczeć się będzie jak nowy. Ponad to nie dajemy szans na rdzę. Ale czy to wystarczy? Czy tylko dzięki tym zabiegom nowy samochód faktycznie się “odnowi” a stary stanie się młodszy o kilka lat?

Niestety nie. Właśnie dlatego powstają coraz to nowsze kosmetyki samochodowe. Dzięki nim perfekcyjnie oczyścimy i optymalnie zabezpieczymy wszystkie elementy zarówno nadwozia jak i wnętrza auta oraz wydobędziemy głębię koloru i nadzwyczajny połysku lakieru. Do tego potrzebni są jednak specjalni fachowcy oraz niemniej doskonałe produkty.

Studio Carspa to jedyny w Polsce licencjonowany salon pielęgnacji samochodów, stosujący do swoich usług najbardziej ekskluzywne na świecie kosmetyki Zymöl. Aby w ogóle osiągnąć zaszczyt używania samochodowych kosmetyków firmy Zymöl, specjaliści z Carspa musieli udowodnić, że są tego warci. Dzięki przejściu profesjonalnych szkoleń niemieckiego producenta, oddając nasz samochód w ręce tych speców, można być pewnym, że auto zyska nową osobowość. Lepszą osobowość.

Czy wydobycie z pojazdu “głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru” nie brzmi wręcz cudownie? A wystarczy tylko skorzystać z usług profesjonalistów z Carspa. Niektórzy powiedzą przecież - wygląd to nie wszystko. Oczywiście, dlatego właśnie należy stosować woski i inne kosmetyki z najwyższej półki. Dzięki temu poza czystością i lśnieniem, zyskujemy trwałą ochronę. Zabezpieczamy w ten sposób sporo więcej niż tylko sam wygląd.

Od teraz nie ważne, czy poruszamy się nową limuzyną czy sportowym oldtimerem. Po takiej kuracji, każda maszyna wygląda olśniewająco. Aż chce się wsiąść i po prostu jechać przed siebie.