Przeprowadzasz renowację starego auta? Pomyśl też o tapicerce!

Nowe i w pełni działające części, wypolerowana karoseria, usunięte usterki – to jeszcze nie wszystko, by stare auto mogło wyglądać pięknie. Warto również zadbać o jego wnętrza, a tutaj najczęściej potrzebne jest wymienienie tapicerki w całości.

Przywrócenie blasku klasycznemu samochodowi sprzeda lat może być wyjątkową przygodą. Są jednak takie prace, których wykonanie samodzielnie może być sporym problemem. Jeżeli interesuje cię pełna renowacja starych samochodów, nie zapominaj o tapicerce. Jej wymianę warto powierzyć zakładom tapicerskim, które w tej właśnie dziedzinie mogą cię zaskoczyć.

Wnętrze auta jako nowe

Posiadający szerokie doświadczenie zakład tapicerki jest w stanie zdziałać cuda, jeżeli chodzi o tapicerkę samochodową. Bardzo często potrzebne jest całkowite dokonanie wymiany konstrukcji siedzeń oraz gąbki, która zwykle jest już w dramatycznym stanie, na przykład jest zawilgocona, ukruszona czy zapadnięta. To wszystko jest w stanie wykonać zakład, aby gotowe siedzenia były nie tylko estetyczne, ale również komfortowe w codziennym użytkowaniu.

Oczywiście, same siedzenia to jeszcze nie wszystko, ponieważ tapicer może też dokonać zmiany innych elementów tapicerowanych, na przykład podsufitków, boczków, kierownicy, mieszka przy drążku zmiany biegów czy tapicerki w bagażniku. W ten sposób całe auto będzie mogło wyglądać jak nowe.

Do wyboru, do koloru

Jeżeli interesuje cię skorzystanie z usług tapicerskich, w takim przypadku możesz również wybrać takie materiały, które będą idealnie odpowiadały samochodowi. Mogą one naśladować te, które były zastosowane w nim oryginalnie, ale również mogą być to całkowicie nowe rodzaje i kolory materiałów obiciowych. Ponadto wiele zakładów jest w stanie wykonać dekoracyjne obicia, na przykład pikowane, przeszywane czy też z dekoracyjnymi haftami.

Zatem jeżeli planujesz renowację starszego samochodu, nie zapominaj o jego tapicerce, ale skorzystaj z usług takich firm, które pomogą ci w kompleksowym odnowieniu wnętrza auta – będzie wyglądało spektakularnie!

 

Komentarze:

2016.07.17 - Jadka28:
Hejka! Podobno tania tapicerka (czytaj: chińska) może rozwijać u nas cellulitis! Słyszeliście o tym? Szczególnie jak się jeździ w krótkich spodenkach albo sukience. Ja stosuję dla profilaktyki maść http://masc-krem-leki-kosmetyki-na-cellulit.xyz/ więc nie mam z tym problemu. A wy jak sobie radzicie z tym problemem? 

2017.01.31 - Konradcki

Takie stare auta mają duszę, to fakt. Warto je restaurować aby ozdabiały nasze ulice jak najdłużej. My jak robiliśmy wesele w http://villabohema.pl/wesela-i-przyjecia/ to jechaliśmy starą BMW z 1965 roku. Klasyk :)