Biznesmenie – zainwestuj w parowe myjnie samochodowe!

Warto zainwestować w biznes opierający się o myjnie samochodową typu parowego. Dlaczego? Co to daje? Jak to zrobić i co z tego wynika? Na wszystkie te pytania postaramy się zgrabnie odpowiedzieć w poniższym artykule.

To żadna tajemnica, że by biznes miał szansę odnieść sukces konieczna jest pozytywna wypadkowa kilku istotnych czynników. Najlepiej będzie, jeśli przedsiębiorcy uda się znaleźć lukę na rynku. Taki początkujący biznesmen powinien mieć też w sobie sporo samozaparcia, istotne jest oczywiście też postaranie się o kapitał na rozruch biznesu. A potem praca, praca, praca, reklama, minimalizowanie kosztów, zwiększanie sprzedaży i w końcu – czysty zysk. A czy może być lepszy sposób na szybszy zysk aniżeli biznes opierający się właśnie o dbałość o czystość? A tym bardziej, gdy mamy do czynienia z biznesem niewymagającym zbyt wielkiego kapitału tudzież załatwiania dużej ilości formalności. Tym właśnie jest parowa myjnia samochodowa.

Jeśli tylko masz w sobie pasję do samochodów, ekologicznego podejścia do życia i trochę samozaparcia oraz dyscypliny – zdecydowanie powinieneś rozważyć otwarcie myjni samochodowej parowej. Jest to nowość na polskim rynku, dlatego ma siłę przebicia. A patrząc na to, jak dobrze parowe myjnie przyjęły się na rynku zagranicznym można śmiało przyjąć, że mamy tutaj do czynienia z naprawdę dochodowym pomysłem na interes. To w pewien sposób wyzwanie, a wyzwanie najlepiej podejmować będąc uzbrojonym w konkretną dawkę wiedzę na temat usług – stąd, jeśli zdecydowałeś że przymierzasz się właśnie do takiego biznesu postaraj się dowiedzieć jak najwięcej na temat technologii parowej.

Czytaj także:

 
 

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na korzyści jakie niesie jej zastosowanie, by umieć przekonać klientów do przedkładanej opcji. Korzyścią nr jeden – dla ciebie jako właściciela takiej firmy, dla potencjalnych klientów jak również dla środowiska nas wszystkich otaczającego jest to, że ta innowacyjna technologia pozwala na zużywanie zdecydowanie mniejszej ilości wody niż to co spotykamy w tym kontekście w odniesieniu do myjni typu tradycyjnego. To wielka oszczędność. Dla przykładu: jeśli mamy do czynienia z myjnią tradycyjną to musimy się liczyć z tym, że do ścieków wpada aż 150 do nawet 200 litrów zużytej wody, natomiast przy technologii wykorzystującej parę do mycia samochodu jest to zaledwie od 5-10 litrów (!). Te liczby mówią same za siebie, prawda? Oczywiście pojawiły się głosy sceptyków że niby taka parowa myjnia nie jest w stanie doczyścić samochodu tak dokładnie jak tradycyjna – ale już po pierwszym skorzystaniu z takich usług sami przekonują się, że mają do czynienia tutaj z perfekcyjnym zabiegiem pielęgnacyjnym w odniesieniu zarówno do blachy, jak i tapicerki samochodowej.

Nie ma się więc co dłużej zastanawiać, tym bardziej że tak jak wspominaliśmy dłużej – nie musisz starać się o jakieś specjalne pozwolenia by założyć taką parową myjnie samochodową. Możesz też śmiało starać się o dofinansowanie swojego projektu! Dlaczego więc nie spróbować? Powodzenia!

Zainteresował Cię temat własnej myjni? Zdobądź więcej informacji tutaj www.myjnieparowe.biz oraz tutaj ww.greensteam.pl

Komentarze:

2016.06.04 - Marcin Nowicki:
Pracuję na takiej myjni już z 6 lat. Praca ok, tylko jak siępracuje w wilgoci przez 8 godzin dziennie to można się nabawić różnych chorób w tym reumatyzmu włacznie. Ja chodzę raz w rodku do przychodni Medica 2000 na ul. Smolne w Warszawie (http://www.medica2000.com.pl/) i robi sobie wsyzstkie wzmagane badania więc i razie odpukać wszystko ok ze mną. 

Więcej pomysłów na własny biznes a stronie http://www.polskibiznes24.pl