Dzis polecamy: Profesjonalna chemia samochodowa

Firma Premo z główną siedzibą w podkrakowskim Kocmyrzowie od kilku lat prężnie działa na rynku motoryzacyjnym, oferując produkty do czyszczenia i pielęgnacji samochodów w myjniach parowych oraz profesjonalnych myjniach ręcznych. Aby wyjść naprzeciw nie tylko właścicielom samochodów, ale również właścicielom firm myjących auta, firma Premo połączyła nie tylko kompleksowość oferty, ale również wysoką jakość produktów w atrakcyjnych cenach. To właśnie dlatego firma znajduje się w czołówce przedsiębiorstw w swojej branży. Firma Premo w swojej ofercie posiada kosmetyki do czyszczenia i polerowania, pielęgnacji lakieru i elementów zewnętrznych, a także kosmetyki samochodowe do pielęgnacji i czyszczenia wnętrz oraz kosmetyki o działaniu niestandardowych oraz zapachy samochodowe. Bogaty asortyment można znaleźć w siedzibie firmy oraz na stronie internetowej firmy, dzięki czemu można zakupić kosmetyki firmowe w zaskakująco szybkim czasie. Oprócz tego, co ważne zwłaszcza w początkowej fazie działalności każdy klient sklepu może liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie doradztwa i pomocy w wyborze konkretnego rodzaju kosmetyków, w zależności od profilu naszej działalności.

Co można znaleźć w ofercie Premo

Jak już wspomniano, marka motoryzacyjna Premo posiada szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji samochodów w myjniach samochodowych. Z racji tego firma posiada kosmetyki przeznaczone do każdego etapu dbania o samochód, a więc płyny i preparaty do mycia, dbania o lakier i elementy zewnętrzne, najbardziej narażone na działanie warunków atmosferycznych, nie zapominając również o wnętrzu samochodu. Oprócz tego firma posiada również kosmetyki o działaniu specjalnym, ułatwiającym funkcjonowanie samochodu, jak chociażby preparat będący niewidoczną wycieraczką. Chroni on szybę samochodową przed osadami oraz śladami insektów, które często osadzają się w czasie jazdy. Oferta firmy jest więc kompleksowa, co także ułatwia zakupy i umożliwia zakup kosmetyków na każdym etapie dbania o samochód w jednym miejscu.

Dlaczego Premo

Firma posiada atrakcyjne ceny w stosunku do jakości i to jest czynnik decydujący na korzyść tej właśnie firmy. Ponadto przedsiębiorstwo posiada szereg atutów, które wpływają na wybór tej właśnie firmy. Firma Premo posiada siedzibę w kilku miastach Polski, a także ma możliwość zakupu produktów przez Internet, co znacznie ułatwia zakupy, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Firma umożliwia profesjonalne doradztwo w wyborze kosmetyków samochodowych, co jest szczególnie ważne zwłaszcza przy początkach działalności. Jeśli chodzi o same produkty, to nie można zapomnieć o takich atutach, jak łatwa aplikacja czy duża wydajność firmowych kosmetyków. Ponadto dokonując zakupu przez Internet można spodziewać się szybkiej wysyłki- zamawiając do godziny 10 można liczyć na wysyłkę produktów jeszcze tego samego dnia. Ponadto przy zakupie przekraczającym kwotę 300 złotych można liczyć na bezpłatną przesyłkę. To właśnie dzięki tym wszystkim atutom firma Premo jest jedną z najczęściej wybieranych firm w swojej branży. 

Zobacz wszystkie produkty na stronie firmowej: www.premo.pl

Komentarze:

2016.06.21 - Eldon:
Jeżeli chodzi o chemię samochodową to faktycznie polecam PREMO, mam od nich kilka preparató i są ok. Ale już do rolniczych maszyn to kupuję na aukcjach różnych (najcześciej na http://chemia.ogloszenia-rolnicze.com lub na allegro) bo to już nie każdy się w to bawi a do tego trzeba to często przetransportować.