Wymiana waluty online? Poznaj Rkantor.com

Rkantor.com jest nowoczesnym rozwiązaniem stacjonarnego kantoru wymiany walut. Wiele osób ma obawy w związku z nowinkami technologicznymi, szczególnie osoby starsze, jednakże Rkantor.com jest bezpieczny, korzystny finansowo a wymiana waluty przebiega bardzo sprawnie. Rkantor.com spośród wszystkich kantorów internetowych oferują bardzo bogatą ofertę i najlepsze kursy. Wymiana waluty w Rkantor.com jest szczególnie polecana dla ludzi, którzy mają kredyt we Frankach, ponieważ kurs jest korzystniejszy niż w przypadku przewalutowania w innych instytucjach. Porównując kurs franka szwajcarskiego w Rkantor.com z kursem, który oferuje Bank Pekao S.A. wychodzi następująca różnica:

 • CHF/PLN w Banku Pekao S.A. - 4094,30 zł,
 • CHF/PLN w Rkantor.com - 3986,80 zł.

Kupujący walutę oszczędza aż 107,50 zł.

Oferta rkantor.com

Osoby, które chciałyby sprzedawać lub kupować waluty online muszą założyć w banku konto walutowe, które oczywiście wiąże się z dodatkowymi kosztami. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom Klientów, powstał właśnie Rkantor.com, który oferuje portfel w kantorze internetowym, nie pobierając jakiś dodatkowych opłat. Klient jeszcze korzysta na atrakcyjniejszym kursie oraz szybko i bezpiecznie otrzymuje pieniądze na swoim koncie.

Obecny kurs w Rkantor.com nam nie odpowiada - można ustawić zlecenie oczekujące

Klient nie musi zgadzać się na obecny kurs waluty, może na niego "polować". Ustawiając zlecenie oczekujące, Klient deklaruje kupno/sprzedaż waluty po określonej cenie. W razie osiągnięcia wymaganej kwoty, przewalutowanie zostanie wykonane i tylko wtedy. Rkantor.com nie dokona nam przewalutowania, jeżeli cena kursu nie będzie tą deklarowaną. Przykład: Wymieniając korony norweskie na złotówki można ustawić kurs przewalutowania na 0,50 zł, bo dzisiejszego dnia kurs, który wychodzi 0,45 zł nam nie odpowiada.

Ważne! Zlecenia realizowane są od poniedziałku - piątku (wyłączając święta) od godziny 8:00 do 19:00, kiedy kantor jest otwarty.

Alert kursowy

Osoby, które nie mają czasu na systematyczne śledzenie wartości kursu, mogą ustawić sobie alert kursowy. Deklarując wybrany przez siebie kurs i ustawiając przypomnienie Rkantor.com wysyła SMS'a, jeżeli osiągnie on wybraną wartość. Wiadomości przesyłane są przez całą dobę.

5 walut na raz

W Rkantor.com można operować 5 walutami na raz i to bezpłatnie! Daje nam to 10 par walutowych, czyli można przewalutować z:

 1. euro/złotówki,
 2. dolar/złotówki,
 3. frank szwajcarski/złotówki,
 4. funt/złotówki,
 5. euro/dolar,
 6. euro/frank szwajcarski,
 7. euro/funt,
 8. funt/frank szwajcarski,
 9. funt/dolar,
 10. dolar/frank szwajcarski.
Wpłata:
 • gotówki w oddziale Raiffeisen Polbank.
W razie, gdyby Klient miał gotówkę, którą chciałby wpłacić do portfela Rkantor.com, może to zrobić w jednym z 263 oddziałów Raiffeisen Polbank. Operacja jest całkowicie darmowa. Klient dokonuje wpłaty w 3 krokach:
 1. Klika "Zasil portfel",
 2. Wprowadza dane,
 3. Wpłaca pieniądze, po uprzednim otrzymaniu kodu otrzymanego w formie SMS.
 • przelewem na portfel Rkantor.com
Ekspresowo można wysłać pieniądze przelewem z jednym z 12 najbardziej popularnych banków w Polsce, m .in.:
 
Wypłata:
 • przelew na e - mail - nowoczesne przesyłanie pieniędzy na pocztę elektroniczną, wystarczy znać adres e - mail; odbiorca dostaje powiadomienie, że otrzymał wpłatę i jeżeli jest on użytkownikiem Rkantor.com to pieniądze od razu portfel jego zostaje zasilony,
 • przelew na rachunek - w krajach, jak również i za granicą można dokonać wpłaty na konto bankowe; czas oczekiwania na pieniądze - około 5 minut a maksymalnie go 1 godziny; ceny transakcji są stałe, nie zależnie od kwoty transakcji
 • w bankomacie - Rkantor.com ma w swojej ofercie dostępnych ponad 6.500 bankomatów Euronet w Polsce; wystarczy kod SMS aby wypłacić swoją gotówkę,
 • transfer pieniędzy - szczególnie polecany dla osób, które pracują za granicą i chciałyby wysłać pieniądze do bliskich osób zamieszkających w Polsce, ale nie mają czasu na częste wizyty w banku, bankomacie czy na poczcie; poprzez kliknięcie "Wypłata pieniędzy > Transfer pieniędzy" i wpisanie adresu korespondencyjnego adresata można wysłać pieniądze pod same drzwi, które dostarcza kurier Inpost.
 • w oddziale - po przewalutowaniu można wybrać swoje pieniądze, w jednym z oddziałów Raiffeisen Polska. 

 

ZObacz wszystkie możliwości Rkantor.com tutaj: kantor internetowy

Komentarze:

2016.10.28 - Knot:
Zna ktoś może stronę podobną do tej http://konsolidacyjnyekspert.pl, gdzie można znaleźć zestawienie konsolidacyjnych kredytów ale nie w walucie PLN tylko e EURO? Są takie portale w ogóle? Nie mogę znaleźć.