Poznaj wypożyczalnie samochodów z Tarnowa odotrans.pl

Tarnów to piękne miasto, dlatego nic dziwnego że bardzo prężnie rozwija się tam rynek wypożyczalni samochodów. Klientów na takie rozwiązanie logistyczne również nie brakuje – co także nie dziwi bowiem jest to nie zwykle wygodna opcja. Wypożyczalnia samochodów odotrans.pl jest jedną z najlepszych w tym fachu, dlatego postanowiliśmy nieco bliżej pokazać na czym polega jej fenomen i atrakcyjna oferta.

Kompleksowa oferta

Już na pierwszy rzut oka widać, że odotrans podeszło do oferty kompleksowo, bowiem oferują nie tylko wynajem samochodów dostawczych i osobowych, ale też różne inne ciekawe rozwiązania typu wypożyczalnie kontenerów z windą. Jeśli ktoś znajdzie się w potrzebie wynajmu busów również będzie miał tę możliwość – mało tego, jeśli trzeba kierowcy odotrans również przewidział taką opcję. Są w ofercie przewidywane także i liczne inne usługi transportowe – zawsze realizowane terminowo i solidnie. Konfekcjonowanie i magazynowanie towarów, a nawet przeprowadzki. Jak widać mieszkańcy i Goście Tarnowa mogą liczyć na tę wyjątkowo dobrze przygotowaną na każdą okoliczność firmę.

Flota samochodowa

Jeśli chodzi o samą flotę samochodów dostawczych i osobowych to również jest w czym wybierać. 20 sztuk samochodów dostawczych, jak też 4 modele samochodów osobowych w zupełności odpowiedzą na potrzeby klientów firmy i to bez względu na to w jakim przedziale klasowym i cenowym szukają oni rozwiązania. Wielką zaletą oferty odotrans jest także to, że bez względu na to jaki samochód się wybierze zawsze ma się gwarancję, że będzie to samochód w doskonałym stanie technicznym.

Ciekawym rozwiązaniem i wielkim ułatwieniem dla klientów firmy jest zamieszczony na stronie formularz zamówienia. Z jego pomocą każdy klient z największą swobodą może określić czego potrzebuje. Prosty formularz to szybkie i nieskomplikowane rozwiązanie, z którego to naprawdę warto skorzystać. Właściwy wybór pojazdu zostanie dokonany z fachową pomocą pracowników wypożyczalni. Każdy poprzez formularz podaje kilka najważniejszych informacji dotyczących poszukiwanego rozwiązania, a odotrans szuka odpowiedzi na tę potrzebę.

Porady online

Z resztą specjaliści z wypożyczalni samochodów odotrans naprawdę chętnie udzielają porad – wystarczy się z nimi skontaktować (inne opcje to za pomocą telefonu bądź poczty elektronicznej) i gotowe. Jeśli natomiast ktoś ma ochotę odwiedzić odotrans osobiście wystarczy że zajrzy do siedziby ich biura, która mieści się przy ulicy Wita Stwosza 18 – oczywiście w Tarnowie.

Warto również co nieco wspomnieć  na temat samych warunków wynajmu. Koniecznie trzeba mieć ukończony 21 rok życia, posiadać prawo jazdy dłużej niż rok. Niezbędnym warunkiem jest również opłacenie z góry zwrotnej kaucji. Odotrans troszcząc się o swoich klientów przygotowuje też różne promocje, rabaty, super okazje jak np. tańszy wynajem  wynajem weekendowy. Aby dowiedzieć się więcej szczegółów wystarczy właśnie napisać bądź zadzwonić do firmy, a oni w kilka chwil odpowiedzą w wyczerpujący sposób na wszelkie pytania tudzież wątpliwości. Naprawdę warto zapamiętać tę niezwykle atrakcyjną ofertę.

Pełna oferta wypożyczelni na stronie http://www.odotrans.pl/