FORD TRANSIT CONNECT - Łożysko koła PRZÓD - Magnetyczny ABS - SKF Powiększ

FORD TRANSIT CONNECT - Łożysko koła PRZÓD - Magnetyczny ABS - SKF

Łożysko firmy SKF koła przedniego do samochodu Ford Transit Connect.

Łożysko posiada magnetyczny ABS

Wymiary łożyska: 39x74x39

Oznaczenia: VKBA 6520, VKBA 6519, R141.05, BAH-0043 BC

Producent: SKF

Więcej szczegółów

6520SKF

209,00 zł

Łożysko firmy SKF koła przedniego do samochodów:


Ford Transit Connect:

  • Ford Transit Connect - Modele z rocznika 2002-2013

 

Łożysko posiada magnetyczny ABS

Wymiary łożyska: 39x74x39

Oznaczenia: VKBA 6520, VKBA 6519, R141.05, BAH-0043 BC

Producent: SKF

Artykuły motoryzacyjne

Kiedy należy zainteresować się wynajmem samochodu?

To, że samochód dla firmy jest potrzebny, gdy służbowe podróże są dalekie i częste, jest czymś oczywistym. Co należy jednak zrobić w wypadku, w którym nie ma ich tak dużo? Cóż, również w takiej sytuacji długoterminowy wynajem auta może okazać się bardziej opłacalny, niż korzystanie z środków doraźnych, takich jak na przykład taksówki.

» Przeczytaj cały artykuł

General Motors – sylwetka koncernu motoryzacyjnego

Koncern motoryzacyjny znany z wielu dobry modeli pojazdów General Motors (nazwa skrótowa GM) to koncern pochodzący z Ameryki. Firma ta powstała w połowie 1908r. i od początku swojego istnienia produkowała samochody osobowe a często także i ciężarowe. Dziwić może fakt, że firma ta produkowała również różne silniki do samolotów i statków morskich. Koncern ów ma także swój udział w produkcji przemysłów instalacyjnych oraz produktów związanych z finansami. Sporą częścią jego działalności byłą również technologia komputerowa i komunikacyjna.

» Przeczytaj cały artykuł

Opony rolnicze

Chyba nikomu nie trzeba mówić, jak ważnym elementem każdej maszyny rolniczej jest jego ogumienie. Przy tak dużym momencie obrotowym, jakim cechują się nowoczesne traktory i kombajny, opony rolnicze muszą być wytrzymałe i odporne na różne rodzaje obciążeń i uszkodzeń, by sprostały stawianym wobec nich wymaganiom oraz by nie ulegały szybkiemu zużyciu. Producenci opon już od wielu lat podejmują olbrzymi wysiłek, by zapewnić rolnikom jak najlepsze ogumienie ich maszyn oraz zminimalizować zużycie paliwa i ugniatanie gleby.

» Przeczytaj cały artykuł

Walcz o swoje - wypadki komunikacyjne

Wypadek komunikacyjny to zdarzenie w ruchu lądowym, morskim lub powietrznym, w którym uczestniczy co najmniej jeden pojazd (z napędem silnikowym lub bez takiego napędu), którego skutkiem są szkody osobowe bądź majątkowe osób w nim uczestniczących. Pomijając odpowiedzialność karną za spowodowanie takiego wypadku, sprawca, na mocy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych...

» Przeczytaj cały artykuł

W jaki sposób dokonywać wyboru fotelika samochodowego?

Nowoczesne foteliki samochodowe są zaopatrzone w co najmniej 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz wygodny zagłówek. Foteliki zazwyczaj ustawiane są tyłem do kierunku jazdy, zarówno z przodu, jak i na tylnym siedzeniu samochodu. Należy przy tym pamiętać jednak, aby nie ustawiać dziecka w foteliku na przednim siedzeniu w samochodzie posiadającym poduszkę powietrzną. W razie kolizji grozi to bowiem nawet uduszeniem dziecka, a w konsekwencji jego śmiercią. Dokonujmy zatem wyboru fotelika samochodowego dla dziecka z dużą rozwagą i pamiętajmy o powyżej opisanych niebezpieczeństwach.

» Przeczytaj cały artykuł