Rodzina za granicą? Najtaniej pojedziesz busem

Wybierasz się  w odwiedziny do rodziny mieszkającej za granicą? Sprawdź, który środek transportu jest najtańszy i zapewnia najwyższy komfort podróży!

Perspektywa lepszych zarobków sprawiła, że wiele osób decyduje się na emigrację za granicę. To duża korzyść również dla tych, którzy pozostali w kraju, ponieważ mają świetną okazję do odwiedzin bliskich i poznania zupełnie nowej kultury. Problem jednak stanowi sama podróż. Koszty biletów samolotowych dla jednego pasażera bywają spore, jeśli do tego chcemy pojechać kilkuosobową rodziną, ten koszt może przerosnąć domowy budżet. Co w takiej sytuacji robić? Zdecydować się na podróż busem…

Bus jako tańsza alternatywa samolotu

Linie lotnicze bardzo często próbują skusić klientów ofertą tanich biletów lotniczych. Gdy jednak przychodzi do zakupu biletów, w szczególności dla rodziny wielodzietnej, koszty okazują się dosyć wysokie, a sama podróż niezbyt komfortowa. Dlaczego? Na cenę podróży samolotem składa się również bagaż, a jak wiadomo, te kwestie są bardzo restrykcyjnie przestrzegane. Nie dość, że mamy ograniczony ciężar bagażu podręcznego, to za nadbagaż trzeba słono płacić. Osoby dorosłe są w stanie ograniczyć się do najpotrzebniejszych rzeczy, ale dzieci już nie, bo przecież w podróż muszą też zabrać połowę zabawek. Nagle z jednej walizki robią się 2-3, których transport jest niewygodny, a koszt wysoki. Idealnym rozwiązaniem okazuje się bus, który jest w stanie przewieźć duży bagaż, bez dodatkowych opłat. Co więcej, nie trzeba zastanawiać się, jak trafimy z lotniska do swojej rodziny, ani też nikt nie musi po nas wyjeżdżać. Bus oferowany przez https://busnow.pl zabierze nas spod domu i dowiezie pod wskazany adres. Bus to ogromna wygoda i tańsza alternatywa nie tylko dla podróży samolotem, ale także pociągiem, czy samochodem.

Co jeszcze przemawia na korzyść busów?

Jednak koszty finansowe to nie jedyny powód, dla którego warto wybrać właśnie podróż busem. Okazuje się, że ten środek transportu daje o więcej korzyści, niż nam się wydaje. Jakich? Przede wszystkim komfort – wygodne i regulowane siedzenia, które można dostosować do swoich preferencji. Nie zapominajmy też o przestronnych  i kameralnych wnętrzach, które zapewniają idealne warunki do podróży. Busy są w stanie pomieścić 9-osób, więc wybierając się w podróż większą grupą, można też zarezerwować go tylko dla siebie. Do dyspozycji klientów jest nowoczesny system rezerwacji, który pozwala wybrać dogodny dla siebie termin bez wychodzenia z domu. Co więcej, rezerwacja jest całkowicie darmowa, więc nie trzeba się obawiać dodatkowych kosztów, co jest często spotykane u innych przewoźników. Poza tym nad bezpieczeństwem podróży zawsze czuwa sprawdzony i doświadczony kierowca, który dowiezie bezpiecznie wszystkich uczestników wyprawy do rodziny.

One Comment on “Rodzina za granicą? Najtaniej pojedziesz busem”

  1. Busy są bardzo wygodnym środkiem transportu także na zorganizowane wyjazdy. Można wynająć sobie busa mając zwykłe prawo jazdy kat B i jechać z paczką znajomych za granicę. Oczywiście jeśli nie chcemy prowadzić i wolimy zlecić to profesjonalnemu kierowcy to wynajem busów z kierowcą także jest bardzo popularny. Tutaj przykładowa historia firmy, która się tym zajmuje: https://autokary-podolec.pl/o-firmie.html.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *