Marzy Ci się nowy samochód? Kredyt gotówkowy może pomóc!

Pomiędzy sprawdzaniem poszczególnych ofert, odpieraniem nachalnych sprzedawców i spędzaniem godzin na targowaniu się o umowę, kupno samochodu nie jest szczególnie przyjemnym procesem.

Dlatego sensowne jest stwierdzenie, że zakup samochodu dla osoby o złej historii kredytowej tym bardziej powoduje, że poziom zabawy spada jeszcze bardziej, podczas gdy poziom stresu zwykle rośnie. Można szybko skupić się na uzyskaniu zgody na pożyczkę, a nie na znalezieniu odpowiedniego samochodu – zalecamy jednak zdecydowanie w pierwszej kolejności zadać sobie pytanie o to: Kredyt gotówkowy Szczecin – który najtańszy? .

Podobnie jak w przypadku większości rzeczy w życiu, zakup samochodu nawet dla osoby o złej ocenie kredytowej może być płynniejszy, mniej stresujący, jeśli zaczniesz od planu.

Znajdź dealera z elastycznymi wymaganiami kredytowymi

Kiedy masz złą historię kredytową, najtrudniejszą częścią zakupu samochodu – zakładając, że musisz go sfinansować – będzie znalezienie pożyczkodawcy. Niewłaściwy kredyt jest problemem dla większości pożyczkodawców, ponieważ wskazuje na wysoki poziom potencjalnego ryzyka.

Dealerzy, którzy oferują finansowanie wewnętrzne, często mają najbardziej elastyczne wymagania kredytowe, zwykle dlatego, że są zainteresowani sprzedażą pojazdu, a nie tylko jego finansowaniem.

Jednym z najprostszych sposobów na znalezienie lokalnych dealerów o elastycznych wymaganiach jest skorzystanie z internetowej sieci dealerów. Warto też zajrzeć na stronę https://kredytszczecin.com/ .

Kluczową rzeczą do zrozumienia w przypadku sieci dealerów online jest to, że sama platforma sieciowa nie bierze udziału w procesie kredytowym. Sieć po prostu łączy Cię z partnerami, którzy najlepiej pasują do twoich kwalifikacji.

Po wybraniu partnera handlowego skontaktujesz się z jego przedstawicielem. Sieć internetowa nie odgrywa już żadnej roli w tym procesie. Zamiast tego spotkasz się z wybranym dealerem, aby:

  • wybrać pojazd
  • zakończyć proces pożyczki.

Chociaż przed złożeniem wniosku o typową bezpośrednią pożyczkę samochodową musisz mieć na uwadze konkretny pojazd, skorzystanie z finansowania przez dealera oznacza, że najpierw wybierzesz konkretnego dealera. Następnie wybierzesz pojazd z magazynu dealera, który odpowiada Twoim potrzebom (i budżetowi).

Wybierz samochód w ramach swojego budżetu

Kolejnym ważnym krokiem przy zakupie samochodu ze złym ratingiem kredytowym jest określenie realistycznego budżetu na zakupy – i trzymanie się go. Biorąc pożyczkę z miesięczną spłatą poza budżetem, to pewny sposób, aby ustawić się na przegranej pozycji i spowodować więcej szkód kredytowych.

Podczas sprawdzania liczb pamiętaj o uwzględnieniu wszystkich zmiennych w swoich obliczeniach. Cena za samochód nie jest jedynym czynnikiem kosztowym; pożyczka będzie pobierać opłaty odsetkowe, a większość zakupów samochodów będzie również obejmować podatek od sprzedaży, a także opłaty za tytuł i rejestrację.

Doradca Kredytowy Szczecin

Plac Rodła 8,
70-419 Szczecin
mail: biuro@ekspertfinansowy.org
+48 533 88 78 78

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *