MK-677 – co kryje się pod tym określeniem?

Ibutamoren, inaczej znany jako MK 677, jest badaną substancją chemiczną, która zwiększa ludzki hormon wzrostu (HGH) w organizmie.

Chociaż początkowo został opracowany w celu leczenia niedoboru hormonu wzrostu, wielu kulturystów zaczęło używać MK 677 do budowania mięśni i szybszej regeneracji. MK 677 wykazuje ogromną obietnicę, że pomoże użytkownikom budować mięśnie, szybciej się regenerować, zwiększać gęstość kości, poprawiać jakość snu i wiele więcej.

W tym artykule omówimy badania kliniczne dotyczące Ibutamorenu, badając potencjalne dawki, korzyści, wyniki cyklu i nie tylko.

Ibutamoren, często określany nazwą naukową MK-677, jest często grupowany razem z SARMami, chociaż technicznie nie jest to SARM.

MK 677 jest raczej agonistą receptora greliny i sekretagogiem hormonu wzrostu, co oznacza, że zwiększa HGH u użytkowników. Początkowo Ibutamoren został opracowany jako potencjalny lek dla dzieci i osób starszych cierpiących na niedobory hormonu wzrostu.

Biorąc to pod uwagę, kulturyści szybko odkryli, że jeśli zdrowa osoba zażyje MK 677, doświadczy szybkiego wzrostu mięśni i regeneracji.

MK 677 kontra SARMy

Pomimo faktu, że MK-677 jest często sprzedawany razem z SARMami, w rzeczywistości nie jest to SARM, ale raczej sekretagog hormonu wzrostu (GH), który jest badany jako eksperymentalne leczenie dla osób z niskim poziomem GH. Ponieważ nie jest to SARM, Ibutamoren nie obniży poziomu testosteronu ani produkcji testosteronu, a tym samym nie wymaga terapii po cyklu.

MK 677 Korzyści

Chociaż należy przeprowadzić więcej badań klinicznych nad korzyściami i długoterminowymi skutkami ubocznymi MK 677, istnieje wiele anegdotycznych dowodów. Wiele osób używa MK 677 do kulturystyki, mimo że nie jest on technicznie zatwierdzony do użytku przez ludzi (jeszcze) – i zgłaszają szereg efektów.

Oto kilka zalet MK 677 (Ibutamoren):
• Zwiększony hormon wzrostu
• Poprawiona jakość snu
• Szybsza regeneracja po treningu
• Zwiększony wzrost mięśni
• Zwiększona gęstość kości
• Lepsza funkcja układu odpornościowego

Ponieważ Ibutamoren (MK677) zwiększa ludzki hormon wzrostu (HGH) u użytkowników, mogą spodziewać się wszystkich korzyści wynikających z jego większej ilości.

Obejmuje to większy wzrost mięśni, lepszą jakość snu, szybsze gojenie i regenerację po siłowni oraz oczywiście wyższy poziom hormonu wzrostu.

MK 677 zwiększa poziom GH

Być może największą zaletą MK 677 jest to, że znacznie zwiększa poziom hormonu wzrostu, co prowadzi do wielu innych udowodnionych korzyści. Zwiększając poziom GH, MK 677 sklep prowadzi do wyższej gęstości kości, szybszej regeneracji, niższego poziomu tkanki tłuszczowej i przyspieszonego przyrostu masy mięśniowej. W rzeczywistości niektórzy zwolennicy tego produktu twierdzą nawet, że ma właściwości przeciwstarzeniowe i może być stosowany w wielu metodach leczenia chorób metabolicznych.

Ponieważ MK-677 zwiększa poziom hormonu wzrostu u osób, które go przyjmują, użytkownicy mogą spodziewać się szybkiego budowania mięśni, znacznie szybciej niż w naturalny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *