Najpopularniejsze modele motocykli z USA

Motocykle z zagranicy charakteryzują się wysoką jakością i szerokim wyborem modeli. Najbardziej rozpoznawalne motocykle to oczywiście amerykańskie klasyki. Nawet wybierając używane pojazdy, można liczyć na wysokiej klasy, niezawodny sprzęt.

Dlaczego warto sprowadzać motocykle z zagranicy?

Kluczowy jest także fakt, że sprowadzenie motocykla z zagranicy jest opcją korzystniejszą cenowo niż zakup podobnego w Polsce. Dzięki temu można pozwolić sobie na lepszy sprzęt w obrębie swojego budżetu.

Dzięki temu, że na amerykańskim rynku jest tak duży wybór motocykli w przystępnych cenach, wiele osób decyduje się na wymianę po krótkim czasie użytkowania. Skutkiem tego działania jest nasycenie rynku sprawnymi, używanymi motocyklami, które są równie sprawne co nowe.

Decydując się na zakup motocykla z USA można mieć także szansę na mniej znany w Europie model. Wiele opcji jest produkowanych w ograniczonej liczbie i nie są masowo eksportowane poza granicę Stanów Zjednoczonych.

Turystyczne motocykle z USA – najczęściej spotykane modele

Wiele osób wybierając amerykański motocykl, decyduje się na modele turystyczne. To doskonały wybór do codziennego wykorzystywania. Bez problemu sprawdzą się zarówno do jeżdżenia po mieście, jak i jako transport na dłuższe weekendowe wypady.

Popularną opcją jest Indian Scout Sixty. To stylizowany na retro model, którego wnętrze jest w pełni nowoczesne. Pięciostopniowa skrzynia biegów zapewnia komfortową jazdę, podobnie jak wbudowany system ABS. Dodatkowo można wyposażyć go o siodełko dla pasażera lub kufer na niezbędne przedmioty.

Klasycznym wyborem w tek klasie jest także Harley-Davidson Superlow. Dzięki nisko osadzonemu siedzenie pozwala na komfortowe i łatwe manewrowanie. Ze względu na pojemność silnika i pozostałe dane techniczne, jest to doskonały wybór dla wielu miłośników motocyklowych wypadów.

Motocykle przeznaczone do ekstremalnych warunków

Chcąc jeździć nie tylko po drogach asfaltowych, warto wybrać modele motocykli przystosowane do tras żwirowych i piaskowych. Doskonałym wyborem będzie motocykl Harley-Davidson, model Pan America 1250 i 1250 Special. Ewolucja wewnątrz marki pozwoliła na stworzenie modelu umożliwiającego zboczenie z utartych szlaków.

Doskonałe zawieszenie wyposażone w kontrolę obciążenia, a także system mających za zadanie monitorować ciśnienie w oponach pozwolą na pewną jazdę po najbardziej nierównych drogach. Wybierając te modele, nie ma konieczności obawiania się o stan podwozia, nawet po ekstremalnej przejażdżce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *