Weź auto w abonamencie – dlaczego warto?

Jeszcze do niedawna abonament kojarzył się wyłącznie z telewizją lub telefonem. Obecnie w abonamencie można wziąć każdy możliwy typ usługi. MINI zdecydowało, że również modele tej marki dostępne będą w abonamencie.

Działanie abonamentu

MINI abonament to forma wynajmu długoterminowego, która została wprowadzona przez markę MINI. Dla każdej firmy, która zdecyduje się na skorzystanie z takiego modelu finansowania samochodów MINI, ustala się miesięczną, stałą ratę, która jest równa spadkowi wartości auta (dokładne informacje można znaleźć tutaj: https://miniabonament.pl/). Oznacza to, że osoba korzystająca z takiego abonamentu nie musi pokrywać całego kosztu pojazdu. Rata wynajmu może być zaliczona do kosztów uzyskania przychodu. Po zakończeniu umowy abonamentowej samochód można wymienić na inny lub oddać go do salonu. Jest to zatem doskonała propozycja dla firm, w których auto nie jest potrzebne cały czasu lub gdy lubi się wymieniać auta na nowe.

Zaleta MINI abonamentu

Kluczową zaletą MINI abonamentu jest przede wszystkim uwzględnienie wszystkich opłat w jednej racie. Klient, który wybiera abonament, nie musi się martwić o przedłużenie ubezpieczenia, naprawy serwisowe, wymianę części eksploatacyjnych czy wymianę opon (niezależnie od tego, jak długo korzysta z samochodu). Jego zadaniem jest opłacenie raty, w której zawierają się wszelkie niezbędne koszty. Dzięki temu, nawet jeśli samochód się zepsuje czy też konieczna będzie wymiana jakiejś części, odpowiedzialność za to nie spoczywa na kliencie korzystającym z MINI abonamentu. Jest to szczególnie atrakcyjne dla osób, które nie potrzebują samochodu cały czas i nie chcą być obciążani żadnymi dodatkowymi kosztami. MINI abonament daje tego gwarancję, przez co klient może czuć się bezpiecznie i swobodnie.

Rozwiązanie dla każdego

MINI abonament został przygotowany w taki sposób, aby praktycznie każdy mógł z niego skorzystać. Nie ma znaczenia, czy prowadzi się jednoosobową działalność, czy duże przedsiębiorstwo oraz jak długo istnieje się na rynku. Po spełnieniu minimum formalności można podpisać umowę i cieszyć się nowym samochodem MINI. Jest to o tyle atrakcyjna opcja, że nie w każdym miejscu warunki dla nowych czy małych firm są tak samo korzystne, co dla większych podmiotów, dlatego właściciele mający różne doświadczenia związane z wynajmem długoterminowym czy leasingiem z dystansem podchodzą do nowych rozwiązań. MINI abonament jest o wiele prostszy i nie wymaga dużej wiedzy, by zyskać korzystne warunki.

MINI abonament to rozwiązanie dla właścicieli firm, którym zależy na minimum formalności przy zachowaniu jak najlepszych warunków. Wybierając MINI abonament, zyskuje się jedną fakturę z wieloma możliwościami, co sprawia, że jest to jedna z wygodniejszych i bardziej atrakcyjnych metod na posiadanie samochodu. Mając do wyboru różne możliwości, warto wybrać tę, która przy minimalnej ilości obowiązków i formalności zapewnia nie tylko dobrej jakości samochód, ale i atrakcyjne MINIceny.

Dodaj komentarz