Ciekawe gadżety motoryzacyjne

Każdy pasjonat motoryzacji lubi otaczać się gadżetami związanymi z jego pasją. Niekoniecznie muszą być one związane z danym samochodem czy też motocyklem, ani nawet konkretną firmą. Są to zazwyczaj przedmioty domowego użytku. Poniżej prezentujemy subiektywny najciekawszych gadżetów motoryzacyjnych, którymi może być zainteresowany każdy miłośnik dwóch lub czterech kółek.

Coś do kuchni

Wśród wielu gadżetów motoryzacyjnych na szczególną uwagę zasługują te, które posłużą nam właśnie w kuchni. Patyczki do mieszania koktajli z markami samochodów czy motocykli albo odpowiednio obrandowane foremki do lodu, spotkają się z miłym odzewem na większości imprez. Jeżeli jesteśmy fanami wypieków, to możemy sobie zafundować specjalną formę do ciasta, która spowoduje, że nasze ukochane Porsche wyjedzie prosto z piekarnika. Warto, aby takie urządzenia do kuchni kupować w sprawdzonych sklepach – żeby się nie okazało, że silikon jest z dodatkiem niebezpiecznych substancji. Wszystko, co ma do czynienia z żywnością, warto kupić w rzetelnych miejscach.

Naklejki na samochód czy motocykl

Dużo osób jeżdżących samochodami czy motocyklami decyduje się na zakup naklejki, którą może przykleić na dowolną część swojego pojazdu. Zazwyczaj są to napisy związane z rodziną (np. jedzie z nami dziecko), religią (popularna ryba – symbol chrześcijaństwa) czy też drugą pasją (np. uważaj motocykle są wszędzie). Jednak nie trzeba się ograniczać – można nakleić co tylko się chce – jednak pamiętajmy, by nie obrażało to nikogo. Panowie decydują się więc na piękne kobiety, fani koni na rumaki, a niektórzy na naklejki z nazwami zespołów muzycznych, których słuchają. Naklejki są niewielkie i wiele drukarni bez problemu nam je dostarczy.

Ciekawe ubrania

kamizelki odblaskowe  Nie można zapomnieć o ubraniach z ciekawymi nadrukami, które mogą również posłużyć jako świetny prezent dla pasjonata. Podkoszulki, które przedstawiają zamiłowanie solenizanta do motoryzacji, będą idealnym upominkiem dla niego. Można pokusić się o zakup ubrania marki, która produkuje dane samochody czy motocykle – o ile ma je w swojej ofercie. Osoby z większym dystansem do siebie ucieszą się z kapci w kształcie samochodu. Na pewno będą one idealne na długie, zimowe wieczory, kiedy na cieple stóp zależy nam najbardziej. Kolejną naszą propozycją, jeżeli chodzi o gadżety motoryzacyjne, jest koc, który co prawda nie jest ubraniem, ale z pewnością pokochają go osoby jeżdżące na motorach czy skuterach. Ma on specjalne zapięcie w pasie żeby nie spadł oraz wyprodukowany został z materiału, który jest wiatroszczelny. Dzięki czemu nie zmarzniemy kiedy temperatura odrobinę spadnie.

Jak widać gadżety motoryzacyjne nie muszą być stricte związane z motocyklem czy samochodem. Mogą to być przeróżne przedmioty codziennego użytku, które tylko podkreślą nasz „motoryzacyjny” charakter. Warto na nie zwrócić szczególną uwagę wówczas, gdy mamy na horyzoncie urodziny lub imieniny pasjonata motoryzacji – dzięki nim problem dobrania odpowiedniego prezentu może sam zniknąć.

Dodaj komentarz