Najbardziej przydatne gadżety samochchodowe

Co dla wymagających fanów motoryzacji

Spędzając dużo czasu w samochodzie lub będąc fanem motoryzacji, często szuka się dodatkowych gadżetów, które wpływają na wygodę podczas jazdy oraz wygląd naszej maszyny. Gdzie znaleźć atrybuty motoryzacyjne idealne dla naszego samochodu? Doskonałym miejscem dla wyposażenia naszego samochodu w dodatki wspomagające wygodę są nie tylko sklepy motoryzacyjne, ale często Internet oraz giełdy motoryzacyjne. Jakie są najciekawsze gadżety do samochodu?

Oczyszczacz powietrza

Jednym z urządzeń poprawiających komfort jazdy jest oczyszczacz powietrza. Urządzenie eliminuje nieprzyjemne zapachy produkując ozon, a wszystko działa po włączeniu urządzenia do gniazdka znajdującego się w samochodowej zapalniczce.

Giętkie opony Michelin

Nowoczesne opony znajdujące się w ofercie firmy oponiarskiej nie tylko modnie wyglądają, ale również eliminują wszelkie niedogodności na drodze, co wpływa na wygodę jazdy.

Lampka do czytania książek

Urządzenie stworzone z myślą o pasażerach czekających na długą podróż samochodem.  Amatorzy książek i innych czynności wymagających dobrego oświetlenia mogą teraz spokojnie planować swoją podróż, bowiem lampka wyposażona w specjalny klips może być przyczepiona bezpośrednio do książki lub w dowolne miejsce we wnętrzu samochodu, co umożliwia zagospodarowanie czasu w podróży.

Felgi z oświetleniem LED

Choć na rynku wszelkie udogodnienia związane z oświetleniem kół samochodowych nie są niczym nowym, to jednak na rynku pojawiła się nowość w tej dziedzinie. Nowoczesne felgi z oświetleniem LED są w stanie nie tylko oświetlić samochodowych kół, ale również wyświetlać obrazy w czasie jazdy, co wpływa pozytywnie na wygląd naszego samochodu.

System równoległego parkowania

Dość nowy, choć znajdujący się w wielu nowych modelach system parkowania umożliwia sprawniejsze wykonanie manewru, co jest ważne szczególnie dla świeżo upieczonych kierowców.

Pompy do benzyny

Jednym z przydatnych gadżetów jest pompa do przepompowywania i tankowania paliwa – tak zwana pompa do benzyny. Urządzenia wykonane są z trwałych materiałów, dzięki czemu umożliwiają tankowanie paliwa w każdych warunkach. Urządzenie doskonałe jest dla osób spędzających dużo czasu w trasie.

Zasłaniarka do tablic rejestracyjnych

Urządzeniem, które bije popularność na rynku jest Zasłaniarka do tablic rejestracyjnych. Choć korzystanie z niego nie jest do końca zgodne z prawem, jednak daje dużo przyjemności.

Kamery monitorujące

Coraz więcej kierowców w trosce o swoje bezpieczeństwo na drodze korzysta z rejestratorów trasy, czyli kamer monitorujących drogę. Pozwala to rozstrzygnąć spory w czasie stłuczek.

Co wybrać?

Na rynku motoryzacyjnym znaleźć można wiele gadżetów, wpływających na wygodę podczas samego prowadzenia oraz wygląd naszego samochodu. Od nas i naszych preferencji zależy ostatecznie, z jakich gadżetów będziemy korzystać. Szukając dodatków do naszej maszyny warto rozszerzyć krąg poszukiwania, nie ograniczając się jedynie do sklepów motoryzacyjnych, ale odwiedzając także giełdy samochodowe czy Internet. Ten ostatni jest idealnym źródłem inspiracji dla wszystkich fanów czterech kółek.

Dodaj komentarz