Prawdziwa skóra owcza dla prawdziwego mężczyzny – odkryj ten styl!

Wznieś się w przestworza w tym sezonie z męskim płaszczem lub kurtką z owczej skóry! Możesz też po prostu wybrać się na miły i zdrowy spacer po parku, mając na sobie jeden z takich ponadczasowo modnych męskich płaszczy z owczej skóry. Znajdź producenta, który wyróżnia się wytwarzaniem unikalnych męskich kurtek i płaszczy z owczej skóry słynących z wytrzymałości.

Co to jest kożuch z owczej skóry?

Płaszcz lub kożuch z owczej skóry wykonany jest z prawdziwej skóry owcy lub jagnięcej z garbowanym zamszem lub materiałem skórzanym z jednej strony, a poddany obróbce płaszcz z pozostawioną miękką wełną z drugiej strony. Proces obróbki może sprawić, że zarówno skóra, jak i skóry zwierzęce będą dość kosztowne, dlatego dobry płaszcz z owczej skóry może kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Jednak warto – bo jest to ponadczasowy strój modowy i inwestycja, którą będziesz nosić ze sobą przez całe życie.

Jeśli koszty i ekologia odgrywają większą rolę w podejmowaniu decyzji, nie zaszkodzi rozważyć imitację. Imitacja owczej skóry jest bardziej przystępna cenowo niż skóra owcza, ale należy również wziąć pod uwagę jakość, aby mogła doskonale zachowywać się w niskich temperaturach.

Jak nosić męski kożuch?

Dobrą wiadomością jest to, że kożuchy męskie z owczej skóry można nosić praktycznie ze wszystkim, a mimo to wyglądać będą nadal jak klasyczny męski strój. Casualowe dżinsy i kurtka lotnicza z owczej skóry zapewnią Ci atrakcyjną mieszankę stylów, odpowiednią na zimowy spacer po parku miejskim z rodziną i przyjaciółmi (i oczywiście z psem) lub spacer ścieżką nad rzeką …w nieuniknionym kierunku przytulnego wiejskiego pubu!

Klasyczny męski płaszcz z owczej skóry był pierwotnie używany przez lotników wojennych, aby zapewnić im ciepło na mroźnych wysokościach, ale teraz każdy mężczyzna z gustem i przygodą na ramieniu lub twardym gruntem pod stopami prędzej czy później zwraca się do tego przystojnego męskiego outfitu, aby dopełnić w 100% swoją zimową garderobę.

Kożuchy męskie są dostępne w stylu vintage i współczesnym oraz w różnych kolorach, w tym:

  • czarnym,

  • brązowym,

  • jasnobrązowym,

  • czekoladowym.

Kurtka w kolorze czarnym jest dla faceta XXI wieku, który łączy szorstkość z gładkością, łącząc krótką gładką wewnętrzną runę z twardym i wytrzymałym wyglądem zewnętrznym. To samo dotyczy kurtki beżowej, stworzonej dla mężczyzn z najlepszej skóry owczej, łączącej ciepło, wygodę, styl vintage i trwałość. Połączenie wysokiej jakości wełnianych podszewek i wytrzymałych, a jednocześnie miękkich w dotyku materiałów zewnętrznych sprawia, że kurtki i płaszcze z owczej skóry są najlepszymi klasykami na zimowe chłody.

Płaszcz z owczej skóry to jeden z klasycznych elementów odzieży wierzchniej, który będziesz często widywał w tym sezonie jesienno-zimowym. Oprócz tego, że są najfajniejszymi kurtkami mundurowymi lotników II wojny światowej, wiele marek zaadoptowało kurtki tego typu, aby zapewnić klasyczną estetykę, dodatkowe ciepło, lepszą funkcjonalność i dodać detalu do zupełnie nowej gamy kurtek i płaszczy.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://andrzejkonopka.pl

Ford części – gdzie ich szukać?
Pompy wysokociśnieniowe – jak wybrać właściwą do myjni?
Jak wyposażyć myjnię samochodową?

Dodaj komentarz