USA Import – sprowadzanie aut z USA

Różnica pomiędzy amerykańską myślą motoryzacyjną i jej europejską odpowiedniczką, jest wręcz kolosalna. Co więcej – jest ona na tyle duża, że wielu Europejczyków (w tym Polaków) marzy o sprowadzeniu auta bezpośrednio z USA. Celem naszej firmy jest kompleksowe wsparcie tych starań. W związku z tym, że – jako podmiot gospodarczy – mamy na tym polu olbrzymie doświadczenie, jesteśmy w stanie zagwarantować, że proces sprowadzenia auta odbędzie się szybko i sprawnie.

Dlaczego jesteśmy skuteczni w sprowadzaniu aut z USA?

Samodzielne sprowadzanie samochodu z USA to proces kosztowny, skomplikowany i niejednokrotnie nieosiągalny dla kierowców z Polski. Nasza firma USA Import nie tylko posiada odpowiednie doświadczenie w tej dziedzinie, ale jest też licencjonowanym dealerem samochodowym. Oznacza to, że nasi przedstawiciele mogą brać udział w wielu aukcjach samochodowych, które mają miejsce na terenie USA i Kanady. I jeszcze jedno – wiele z tych aukcji jest dostępna tylko dla licencjonowanych nabywców, dzięki czemu zakres dostępnych u nas ofert, jest bardzo szeroki.

Co sprowadzamy?

Naszą specjalnością są amerykańskie samochody. Co ważne – nie skupiamy się wyłącznie na określonych typach aut. Wręcz przeciwnie – sprowadzamy auta rozbite, powypadkowe, bezwypadkowe, zabytkowe a nawet… luksusowe i sportowe. Istotne jest również to, że jako podmiot gospodarczy, nie zajmujemy się wyłącznie sprowadzaniem samochodów określonych marek. Może właśnie dzięki temu, jesteśmy w stanie przedstawić naszym klientom najlepsze, dostępne oferty?

USA Import – kupimy i przetransportujemy Twoja auto z USA lub Kanady

Naszym atutem jest cena!

Skuteczność naszej firmy USA Import wiąże się z tym, że sprowadzamy auta, które – w porównaniu do analogicznych modeli z Europy – są nawet o 40 – 50 procent tańsze. Co więcej, modele te mają bardzo często znacznie lepsze wyposażenie. Tak duże różnice kwotowe oznaczają, że mimo konieczności poniesienia określonych opłat formalnych, sprowadzenie auta z USA nadal się opłaca!

W czym możemy Państwu pomóc?

  • Zajmujemy się poszukiwaniem odpowiedniego auta, motocyklu, a nawet… quadu w USA.
  • Bierzemy udział w licytacji na terenie USA.
  • Pomagamy w organizacji transportu morskiego i… lądowego do Polski.
  • Pomagamy w realizacji wszystkich niezbędnych opłat.
  • Wspieramy klienta w procesie załatwiania wszystkich niezbędnych formalności, oferując dostęp do profesjonalnego wsparcia i doradztwa.

Uwaga! Przed rozpoczęciem udziału w licytacji, każdy pojazd jest sprawdzamy w bazie NMVTIS!

Co jeszcze mogą Państwo zyskać?

Dzięki nam wszystkie niezbędne formalności zostaną skrócone co absolutnego minimum. Warto też dodać, że jesteśmy specjalistami w zakresie kompleksowego doradztwa technicznego. Dzięki nam, wybiorą Państwo nie tylko pięknie prezentujący się pojazd, ale – przede wszystkim – auto, które spełni Państwa oczekiwania. Co ważne – zajmujemy się również dostarczeniem wybranego pojazdu pod wskazany adres w Polsce.

A co, jeśli samochód wymaga napraw? Nasza firma współpracuje z serwisem blacharsko – lakierniczym, dzięki któremu ewentualne uszkodzenia zostaną szybko naprawione. Możemy też pomóc w określeniu zakresu czynności serwisowych, które są niezbędne, by móc podróżować danym autem po Polsce!

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług, chętnie odpowiemy na każde z nich. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu (+48) 514 000 333 lub adresem mailowym: biuro@usaimport.pl. Zapraszamy do kontaktu!

Kilka słów podsumowania

Reasumując, tylko nasza firma może zaoferować Państwu kompleksową usługę sprowadzenia auta do Polski z USA. Co ważne – działamy tak, by nasi klienci byli zawsze zadowoleni.

Dodaj komentarz