Volvo – oferta finansowania samochodów

serwis samochodowy

Pewne marki samochodów znane są bardziej od innych a zawdzięczają to pewnym elementom, które wyróżniają ich ofertę na tle konkurencji. Volvo jest najlepszym przykładem jak tworząc samochody bezpieczne i komfortowe można zapisać się w świadomości ludzi. Jednak oferta Volvo to nie tylko auta, a również szeroka oferta finansowania, program Volvo Selekt, darmowe jazdy testowe i wiele innych elementów wpływających na to, że auta Volvo tak dobrze się sprzedają. W tym artykule przyjrzymy się nieco szerzej ofercie Volvo i postaramy opisać się jej najważniejsze składowe.

Samochody Volvo

Naturalnie najważniejszym elementem oferty Volvo są samochody znajdujące się aktualnie w sprzedaży. Obecnie Volvo produkuje modele: XC90, XC60, XC40, S60, S90, V60, V90 wszystkie dostępne są w wariancie Plug-in Hybrid a Volvo XC40 posiada również w pełni elektryczną odmianę. Volvo mocno stawia na elektryczność co widać już teraz, a będzie jeszcze lepiej widoczne z każdym kolejnym rokiem. Nie wybiegajmy w przyszłość skupmy się na tym co tu i teraz.

Seria Volvo Recharge to propozycja napędów, które umożliwiają poruszanie się na odległościach kilkudziesięciu kilometrów jedynie na silniku elektrycznym. Wersje Plug-In mają możliwość ładowania akumulatorów z zewnętrznego źródła tak jak w przypadku w pełni elektrycznych aut. Nowoczesne układy napędowe to tylko jeden z wyznaczników najnowszej generacji aut Volvo.

Volvo to bezpieczeństwo a to jeszcze nigdy nie było tak duże. Choć dla konstruktorów Volvo zawsze priorytetem jest bezpieczeństwo, to dopiero rozwój nowoczesnych technologii pozwolił poczynić kolejny duży krok w kierunku jego poprawy. Konstrukcje samochodów Volvo od zawsze doskonale radziły sobie w testach zderzeniowych, ale to nowoczesne technologie sprawiają, że plany, aby nikt jeżdżący Volvo nie zginął stają się realne. Już dzisiaj Volvo wypełnia znamiona pojazdu autonomicznego drugiego stopnia, a niektóre funkcje pokrywają się z trzecim stopniem przyjętej skali. Aktywny tempomat w połączeniu z asystentem pasa ruchu działającym nawet przy nieco słabszym oświetleniu sprawiają, że o kolizję trzeba się postarać. Do tego dochodzą systemy monitorujące zachowanie innych aut, sprawdzające czy na jezdnię nie wtargnął pieszy itd. Pojęcie inteligentnych aut z każdym rokiem staje się coraz mniej oderwane od rzeczywistości.

Volvo to również komfort, ten jest podnoszony m.in. przez odciążanie kierowcy, ale również bardzo wygodne fotele, doskonale zaprojektowane wnętrze, wygodny duży ekran do nawigowania wieloma funkcjami w aucie czy technologie związane z Google, które pozwalają mieć kontrolę nad ulubionymi aplikacjami.

Volvo Finansowanie

Na początku miałem zamiar pokrótce opisać kilka modeli Volvo, ale jak widzisz samo bardzo ogólne opisanie zalet obecnej generacji aut, zajęło nam sporo miejsca. Dlatego, jeżeli chcesz dowiedzieć się o pełnej ofercie Volvo odsyłam Cię do strony Auto-Boss, jednego z Dealerów tej marki.

Przejdźmy teraz do opcji finansowania, bo tych jest naprawdę sporo. Absolutną podstawą jest oczywiście leasing oparty na klarownych i korzystnych zasadach. Jeżeli lubisz tradycyjne i sprawdzone rozwiązania warto sprawdzić leasing w Volvo Car Financial Services. Najważniejszymi elementami leasingu Volvo są niska opłata wstępna nawet od 0%, elastyczny okres spłaty rat ustalony od 24 do 72 miesięcy oraz możliwość leasingowania również aut używanych.

Kolejnym sposobem na wejście w posiadanie samochodu Volvo jest skorzystanie z kredytu. Ten dostępny jest zarówno dla osób prywatnych jak i firm. Z kredytu może skorzystać każdy, jedynym warunkiem otrzymania kredytu jest zaakceptowanie przez bank udokumentowanego źródła dochodów. Co ciekawe kredyt może wynosić nawet do 125% wartości samochodu. Maksymalna kwota kredytu to 300 000 zł brutto a okres trwania umowy kredytowej to od 6 do 120 miesięcy.

Dla osób lubiących oddelegowywać obowiązki stworzono abonament. Jest to miesięczna opłata beż żadnych kosztów wstępnych, za którą możemy cieszyć się użytkowaniem samochodów Volvo. Abonament w Care by Volvo pokrywa również koszty przeglądów okresowych, koszty serwisowania czy ubezpieczenie. Minimum obowiązków przy maksimum satysfakcji.

Na koniec należy wspomnieć o wynajmie długoterminowym czymś pomiędzy leasingiem a abonamentem. Liczne korzyści płynące z wynajmu długoterminowego zachęcają wiele osób do wybrania właśnie tej opcji finansowania. Niskie miesięczne raty w połączeniu z nienaruszeniem zdolności kredytowej, elastycznym okresem finansowania, niską opłatą wstępną czy sporym limitem przebiegu tworzą ofertę dla osób ceniących spokój.

W tym artykule to by było na tyle, możliwe, że w kolejnych tekstach zajmiemy się chociażby ofertą Volvo Selekt. Teraz dziękujemy za uwagę i widzimy się w kolejnych artykułach.

Polecamy:
Dlaczego warto sprzedać samochód do skupu aut

Dodaj komentarz